Nasza Rączna

Inwestycja sprzedana

Lokalizacja

Rączna, Liszki, powiat krakowski

Termin realizacji

Zrealizowane

Ilość sprzedanych domów

14

Powierzchnia domów

68.9 – 71.4 m2

Witaj w osiedlu Nasza Rączna

Osiedle Nasza Rączna to połączenie tradycyjnej zabudowy jednorodzinnej z nowoczesną ale ponad czasową architekturą, która idealnie wkomponowała się w otoczenie, nie zaburzając krajobrazu jakże malowniczej wioski. Wychodząc na przeciw potrzebom posiadania własnej przestrzeni do mieszkania i budowania rodziny, zaprojektowaliśmy komfortowe mieszkania w domach jednorodzinnych.

Galeria

Strefa korzyści

Inwestując z Na102 stawiasz na:

Ekologiczne rozwiązania

W naszych inwestycjach stawiamy na ekologiczne rozwiązania, które pomagają chronić środowisko i zmniejszać koszty utrzymania dla mieszkańców. Oferujemy na przykład możliwość instalacji paneli fotowoltaicznych oraz używamy materiałów wysokiej efektywności energetycznej.

Spokój i prywatność

Wszystkie nasze osiedla oferują mieszkańcom spokój i prywatność. Kameralna atmosfera i przemyślana zabudowa sprawiają, że można tu cieszyć się życiem w komfortowych warunkach, z dala od miejskiego hałasu.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejszym priorytetem. Dbamy o to, zapewniając na przykład odpowiednie ogrodzenie terenu i kontrolowany dostęp, co gwarantuje mieszkańcom ochronę i pozwala im bez obaw cieszyć się życiem w swoich domach.

Społeczność i sąsiedztwo

Tworzymy nie tylko miejsca do życia, ale także społeczności. Skupiamy się na promowaniu ciepłych relacji i budowaniu silnych więzi sąsiedzkich, co sprawia, że każdy może czuć się ważną częścią przyjaznej i bezpiecznej wspólnoty.

Przestrzeń dla rodziny

Nasze inwestycje są projektowane z myślą o rodzinach. Oferujemy przestronne i funkcjonalne domy, idealne dla osób w różnym wieku. Każde z naszych osiedli znajduje się blisko zielonych terenów, które stanowią świetne miejsce na rodzinne spacery i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Komfortowa lokalizacja

Nasze osiedla łączą zalety życia blisko natury z łatwym dostępem do miejskiej infrastruktury. Dzięki strategicznemu położeniu blisko głównych dróg, nasi mieszkańcy mogą cieszyć się szybkim dostępem się do centrum miasta, szkół, sklepów i miejsc pracy.

Wykończenie pod klucz

Dzięki niedużej skali naszej działalności, możemy skupić się na każdym szczególe – od projektu, przez realizację, aż po finalne wykończenie mieszkania. Zapewniamy naszym klientom elastyczność w wyborze rozwiązań oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Wsparcie kredytowe

Wsparcia kredytowego naszym klientom udziela Marta Burzyńska. Marta posiada wieloletnie doświadczenie w udzielaniu kredytów. Jest doradcą niezależnym, nie preferuje żadnego banku, dlatego jest w stanie dopasować finansowanie dostosowane do Twojej sytuacji. Wielu klientów docenia Martę za bezpośrednie podejście i skuteczność. Kontakt do Marty:

Bezpieczeństwo zakupu​

Bezpieczeństwo zakupu naszych domów zapewnia: Kancelaria Notarialna Sylwia Barutowicz-Wieczorek, znajdująca się przy ul. Bronowickiej w Krakowie. Tutaj podpisujemy wszystkie umowy – deweloperskie, przedwstępne i końcowe. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące umów lub innych formalności, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z kancelarią.

skontaktuj
się z nami

Nie lubisz pisać?
Zadzwoń
Nie lubisz formularzy?
Napisz
Nie lubisz dzwonić?
Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Dziękujemy za zgłoszenie

Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.
Odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.